E-SHOP GLENTYN(E)

Vítejte v obchodě Glentyn(e).   Pokud ve Vašem srdci dřímá slabost pro Skotsko, skotskou single malt whisky a skotskou kulturu, potěšte sebe a své přátele pěkným  kouskem z našeho obchodu …. 

Stylové oblečení i vybavení pro milovníky whisky z kolekcí známých palíren skotské whisky, výběr z  kolekcí  oblečení  a  módních doplňků ze skotského tartanu, i řada jiných inspirativních předmětů spojených se Skotskem…. Pro volný čas, společenské příležitosti, setkání s přáteli nebo i pro outdoorové aktivity (včetně golfu, hry, kterou světu dalo právě Skotsko).

Skotsko samo o sobě, tradiční skotská výroba, vlna skotských ovcí, tartan, i dobrá skotská whisky …  to vše je inspirací………..

....... SCOTLAND IN (Y)OUR HEART! .......

Projděte se prosím naším obchodem  a udělejte si radost!

 

Tým Glentyn(e).

PS. … Pokud si k tomu přejete Vaši oblíbenou single malt whisky, vstupte do sekce "Glentyn(e) & Single Malt Whisky". Pokud si chcete užít whisky ve společnosti, s přáteli, ve whisky baru ču klubu ... můžete vstoupit do sekce "INSPIRACE", kde – mimo jiné - najdete náš tip na ta správná místa, kde Vaše přání určitě splní.

PPS… Nenašli jste svou oblíbenou palírnu, značku single malt whisky? Dejte nám vědět, zkusíme to…

 

© GLENTYNE 2013